blank

Eskişehir Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişen böcek ilaçlama tekniklerini günümüz ilaçlama şirketleri kullanmaktadır. Özellikle ev ilaçlama uygulamasında kullanılan araç gereçlerin geliştirilmesi ve kullanılan ilaçların daha etkili ve kaliteli hale getirilmesi ile birlikte ilaçlama sektörü gelişmiştir. Gün geçtikçe daha da gelişen bu sektör bünyesinde kaliteli ve kalitesiz firmalar vardır. Ev ilaçlama uygulaması sağlık önlemlerinin alınması gereken bir ilaçlama uygulamasıdır. Bu yüzden profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde amatör firmalar tarafından yapılan ilaçlama uygulaması sonucunda maddi ve manevi zararlar görebilirsiniz.

Evlerinizde Hangi Tür Böcekleri ilaçlama yok edebilirsiniz

HEMEN BİZİ ARA FİYAT AL

0 (222) 246-0601

Eskişehir Ev İlaçlama

Haşerelerin en çok çoğaldığı yaz döneminde hepimiz evimizde bu canlılarla karşı karşıya kalmışızdır. Genellikle ilk etapta bireysel müdahalelerle kurtulmaya çalışırız. Örneğin eczaneden aldığımız böcek ilaçları ya da haşere spreyleriyle ev ilaçlama yaparak bu problemi çözmeye çalışırız. Fakat bu yanlış uygulamalar bir işe yaramayacağı gibi, böceklerin bağışıklık kazanmasına yol açarak onların ölmelerini zorlaştırır. Bu durumlarla hiç karşı karşıya kalmamak için ve evinizdeki böceklerden tamamen ve zahmetsizce kurtulmak için mutlaka ev ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır. Ev ilaçlama uygulaması sadece haşere görüldüğü zaman değil, önlem olarak ta belirli dönemlerde yaptırılması gereken bir uygulamadır. Evinizde yaşadığınız haşere problemine karşı sadece ev ilaçlama uygulaması yaptırmanız yetmeyebilir. Eğer bir binada yaşıyorsanız tüm binayı ilaçlatmanız yararınıza olacaktır.

Teknolojiden ve buna bağlı olarak gelişen ilaçlama tekniklerinden bahsetmiştik. Ev ilaçlama uygulamasında da kullanılan bazı farklı ilaçlama yöntemleri vardır. Ev ilaçlama uygulamasında en çok sıvı ilaçlama tercih edilir. Her haşere türüne göre değişkenlik gösteren ilaçlar da hem ilaçlama yapılacak alana göre, hem de haşereye göre değişkenlik gösterir. Örneğin evinizde hamam böceği sorunu yaşıyorsanız jel ilaçlama yaptırmanız daha etkili olacaktır. Kişinin isteğine göre bu ilaçlamalar kokulu ve kokusuz olarak değişkenlik göstermektedir.

Evimizde karşılaştığımızda moralimizi bozan ve görüntü kirliliği yapan haşereler mevcuttur. Bu böcekler görüntü kirliliği yaptığı kadar insan sağlığı içinde bir tehdit unsurudur. Çünkü böcekler üzerlerinde birçok mikrop taşırlar ve bu mikropları insanlara kolaylıkla bulaştırabilirler. İnsanlarda verem, dizanteri, astım ve birçok alerjik reaksiyonlara yol açan kalıcı hastalıklar meydana gelebilir. Bu yüzden böcekler ile mücadele ederken mutlaka profesyonel ilaçlama firmalarından yardım alınmalı ve ev ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır.

Ev ilaçlama uygulaması yaptırırken bazı etkenler göz önüne alınmalıdır. Evinizde küçük çocuğunuz, ya da hasta bir aile üyeniz varsa ilaçlama yaptıracağınız firmaya bunu bildirmeniz gerekir. Çünkü ilaçlama firmaları bu etkenleri göz önüne alarak ona göre ilaç ve ilaçlama tekniği kullanacaktır. Sağlık problemlerine yol açmamak için bu gibi önlemler alan profesyonel ilaçlama firmaları her zaman güvenilirdir. Bunun yanı sıra güvenilir olmayan ve ruhsatsız olan ilaçlama firmaları vardır. Bu firmalar insan sağlığı açısından hiçbir önlem almaz ve kalitesiz ilaçlar kullanırlar. Sağlık bakanlığından onayı olmayan korsan firmalar tercih edilmemelidir.

İlaçlama şirketleri tarafından yapılan ev ilaçlama uygulamaları mutlaka düzenli olarak belirli dönemlerde yaptırılmalıdır. Özellikle yaz döneminde çoğalan haşereler için yaz mevsiminin başlangıcında önlem olarak yaptıracağınız ev ilaçlama uygulamasıyla haşere problemiyle hiç karşı karşıya kalmazsınız. 

Evleriniz için Güvenilir Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Aktek İlaçlama Firmamız kullandığı ilaçların ve uygulamaya aldığı yöntemlerin insan sağlığına uygun olmasına özen göstermektedir. TSE damgalı ve uzman ziraat mühendislerinin onayından geçmiş ilaçları kullanıma alarak, ilaçlama yapılan alanda meydana gelecek her türlü olumsuz sonucun önüne geçmektedir. Uyguladığı etkili ilaçlama yöntemleri ile hamam böceği, kalorifer böceği, fare, pire gibi evlerinizde veya işyerlerinizde sıklıkla rastladığınız tüm zararlı haşere ve kemirgen türünü kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız, her böcek ve kemirgen türüne karşı özel olarak tasarlanmış olan kokulu veya kokusuz sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve kemirgen türlerinin imhasında kullanılan fare istasyonları problemi ortadan kaldırırken, bu canlılardan dolayı yaşam alanlarınızda meydana gelen hava kirliliğini de ortadan kaldırmaktadır. Böcek ilaçlama alanında gerekli olan tüm eğitimlerden geçmiş uzman ilaçlama ekibi ile vermiş olduğu tüm ilaçlama hizmetleri sonunda güvenilir bir firma olduğunu belirtmek için tüm müşterilerine ilaçlama belgesi sunmaktadır. Böcek ilaçlama firmaları arasında her geçen gün güvenilirliğini ispatlamaya devam etmekte olan Aktek İlaçlama, steril ortamların sağlanması ve müşterilerinin memnuniyeti için büyük bir arzuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ev İlaçlama Fiyatları

Fiyatları, genellikle ilaçlama yapılan mekanın genişliğine, ilaçlanan haşere ya da kemirgen türünün yapısal özelliklerine, kullanılan ilaç miktarına göre belirlenmekte ve değişiklik göstermektedir. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşısında oldukça ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Aktek İlaçlama firmamızın güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için sitemiz içerisinde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

× Whatsapp İle İletişime geç