blank

Vizyonumuz

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlar…

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak, Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak, Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Kalite Politikası

Aktek çevre sağlığı 2009 yılında ilhanlar çevre sağlığı olarak hizmetlerine başlamıştır

Aktek çevre sağlığı 2009 yılında ilhanlar çevre sağlığı olarak hizmetlerine başlamıştır. Değişen çevre dengesi ve küresel ısınmayla birlikte pest kontrolü ciddi bir önem kazanmıştır. Aktek çevre sağlığı alanında uzman kadrosuyla çağının getirmiş olduğu tüm teknolojik gelişmeleri araştır, bulur ve uygular. Aktek çevre sağlığı doğru zamanda doğru ilaç ve uygun ilaçlama yöntemi prensibiyle hizmet vermektedir. Aktek çevre sağlığı olarak bizim için en önemlisi insan sağlığını korumak ve korurken de çevreye en az zararı vermek hatta hiç vermemektir. Kontrolsüz bir şekilde yapılan uygulamalar mücadele edilen organizmaların direnç kazanmasına, doğanın kirlenmesine ve hatta insan ölümlerine neden olmaktadır. Bu yüzden bu tarz bir hizmet alırken mutlaka SAĞLIK BAKANLIĞI ve WHO (World Healt Organizations) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaç ve ilaçlama firmasıyla çalışmak gerekir. Aktek çevre sağlığı alanıyla ilgili tüm yetki ve yeterliliğe sahip ve kullanmış olduğu tüm pest kontrol kimyasalları ve ekipmanları WHO tarafından onaylıdır. Aktek çevre sağlığı uygulama öncesi ve sonrası daima %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Merkezi Eskişehir’de olan AKTEK ÇEVRE SAĞLIĞI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Çevre Sağlığı Alanında hizmet veren bir kuruluştur.

Ülkemizde önemi her sene artan hizmet sektöründe büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu rekabette  “Kaliteli, Güvenli ve Yasalara Uygun” çalışan işletmeler yakaladıkları başarıyı devam ettirebilir ve geliştirebilirler.

Bu bağlamda, AKTEK ÇEVRE SAĞLIĞI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.199 yılından bugüne kadar Eskişehir, Kütahya, Afyon Bursa,Bilecik ADAPAZARIşehirlerinde de önemli hizmetler vermiş ve vermekte olan güçlü bir firma konumuna yükselmiştir

Misyonumuz

.Gerek ticari, gerekse konut alanlarında düzenli ,sistemli ve güvenilir olarak yapılacak ilaçlama uygulamaları ve kontrolleri ile insanlara ihtiy…

Gerek ticari, gerekse konut alanlarında düzenli ,sistemli ve güvenilir olarak yapılacak ilaçlama uygulamaları ve kontrolleri ile insanlara ihtiyacı olan hizmeti sunmaktır.

Firma olarak haşere mücadelesinde kullanacağımız ilaçların seçiminde tercihimiz; gelişmiş ülkelerde de kullanılan güvenilirliği ve kalitesi ispatlanmış ve belgelenmiş, insan sağlığına ve çevre sağlığına dost bir o kadarda hedef vektörlere düşman olan, Dünya sağlık örgütü (WHOPES) onaylı ilaçlar ve Sağlık Bakanlığının onay verdiği ilaçlardan oluşmaktadır.

Ekibimiz

Ali AKGÜN

Ali AKGÜN

GENEL MÜDÜR

Erdal AKKURT

Erdal AKKURT

ZİRAAT MÜHENDİSİ

Hamdi AKGÜN

Hamdi AKGÜN

EKİP SORUMLUSU

Samet ÖZYURT

Samet ÖZYURT

BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAYICI OPERATÖRÜ

Adem DURUKAN

Adem DURUKAN

BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAYICI OPERATÖRÜ

Müşterilerimiz

× Whatsapp İle İletişime geç