İş Yeri İlaçlama

Çalıştığımız yerler hijyen bakımından en dikkatli olunması gereken alanların başında yer almaktadır. Ortak kullanım alanı olan bu bölgelerde görülen haşere ya da kemirgenler için görüldüğü andan itibaren acil bir şekilde önlem alınmalıdır. Aksi durumlar ciddi sağlık sorunlarına neden olabileceği gibi kalabalık çalışılan ofislerde hızla yayılma gösterecektir. Bu nedenle hizmet verdiğimiz alanların başında yer alan iş yeri ilaçlama ekipleri ile dilediğiniz gün ve saate randevunuzu oluşturarak sağlığını korumaya çalışmaktayız.

Ofis içi çalışanların dışında üretim yaptığınız ürünler ile mikropların dağılabileceğini unutmamalıyız. Özellikle gıda sektöründe hizmet veren; market, bakkal, cafe, restaurant ve manav gibi yerlerde denetimler Sağlık Bakanlığı tarafından arttırılmıştır. Bu nedenle hem maddi ceza almamak hem de insanların sağlıklarını korumak için işyeri ilaçlama işlemlerini dönemsel olarak yaptırmak sürekli kontrol altında tutmak gerekmektedir.

Yılların tecrübesi ile böcek ilaçlama firmaları arasında engin bilgi ve deneyimi sahip olan şirketimiz Aktek ilaçlama iç ve dış mekânların hepsinde özel olarak hizmet vermektedir. Alanda yapılacak olan uygulamayı haşerenin türüne göre Sağlık Bakanlığı onaylı ithal ilaçlar ile insan sağlığını koruyarak 365 gün ara vermeden müşteri şikâyetlerine çözüm ortaklığı yapmaktayız. Uygun haşere ilaçlama fiyatları ile alanın özelliklerini, haşerenin türüne ve yapılacak uygulamaya göre ilaçlama teknisyenlerimiz işlemi profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Haşerelerden kurtulmak için bireysel olarak yapacağınız müdahaleler yetersiz kalacaktır. Çünkü haşereler yapı olarak birbirlerinden farklı derecede ilaçlara direnç göstermektedir. Bu nedenle uzman firmalardan destek alarak tek seferde sorunuzdan kurtulabilirsiniz. Ülkemizde çok sayıda haşere ilaçlama servisleri bulunmaktadır. Önemli olan bu firmalardan güvenilir ve ruhsatlı olanları ile çalışmaktadır.

İş yeri ilaçlama fiyatları düşünüldüğünün aksine oldukça uygundur ve tek seferde çözüm oluşturduğumuz için bu Zaralıların açacakları sağlık sorunlarına ödeyeceğiniz miktarları göz önüne almış olduğunuzda uzman desteğin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkacaktır. Firma olarak haşereler ile mücadele konusunda sürekli olarak hizmet veren firmamız işlem sonrasında da sizlere tüm gerekli evrakları teslim ederek alanda yapılabilecek denetlemelere karşı da elinizde bir belge olmasını sağlamaktadır. Sizde vakit kaybetmeden ilaçlama şirketi olarak bizimle irtibata geçin ve hayatınızı tehdit eden bu canlılardan kurtulun.

× Whatsapp İle İletişime geç