blank

Hakkımızda

0 +

İlaçlama Sertifikası

Profesyonel Hizmet

Profesyonel İlaçlama Hizmeti sunmak için +30 Sertifika olarak tüm işlerimizi Profesyonel olarak yaparız.

Aktek İlaçlama Kuruluş

14 yıllık yasal firma olarak ilaçlama sektöründe aktek ilaçlama olarak lider durumdayız. 2009 yıllında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde yıllar içinde çığ gibi büyüyerek bu günlere geldik. İlaçlama sektöründe 1000’lerce müşterinin talebini karşılayan ve müşteriye güler yüz gösteren, işin uzmanı olan personel ile daima yanınızdayız müşteri memnuniyeti ile büyüyen şirketimiz, müşterilerimizin haşere sorunu ve ilaçlama sıkıntısına kesin çözüm sunmaktadır.

Aktek ilaçlama olarak, araç filomuz ve motorlu ekipler ile istediğiniz gün, istediğiniz saatte verdiğiniz adreste olup sizleri böcek ve haşere sorunundan arındırmaktadır.

Biz Etkin ilaçlama olarak teknolojiyi takip edip son teknoloji ile üretilen ekipmanlar kullanmaktayız.

Aktek ilaçlama olarak İlaçlama hakkında personeline seminerler verip, ilaçlamayı öğreten, onları bilgilendiren, şirketimiz; becerikli, işin ehli olan, işini önemseyen, ve bizimle çalışmayı seven elemanlarını sürekli destekleyen bir firmayız. Etkin ilaçlama olarak İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli çalışıp sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak daima sizlere dost olmuştur. Çevrenize zarar vermeden yapılan ilaçlamalar garanti altına alınmıştır.

Aktek ilaçlamanın tek düşmanı vardır. O düşmanda sizlere rahatsızlık veren haşere türleri ve böceklerdir. Aktek ilaçlama olarak sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır sloganı ile yola çıktı ve yıllardır sizlerle birlikte yürüdük artık o kadar size yakın olduk ki evinizdeki telefon tuşlarına kadar gedik. Artık iş tamamen size kaldı bas telefon tuşuna Aktek ilaçlama gelsin kapına.

55 +Kurumsal Firma Bizi tercih ediyor

blank
blank
blank
blank
× Whatsapp İle İletişime geç